Kategorie
Perversion. Perwersja

O czym jest książka pt. “Perversion. Perwersja. Tom 1” T. M. Frazier?

Bez wątpienia “Perversion. Perwersja. Tom 1” (https://www.taniaksiazka.pl/perversion-perwersja-tom-1-t-m-frazier-p-1452482.html) to pierwsza książka z trylogii o gangach ulicznych. Warto przyznać, że takiej książki jeszcze nie czytaliśmy i to z kilku względów. Na początku możemy myśleć, że akcja będzie się toczyć powoli i nawet cała książka będzie taka, ale to co się dzieje po 100 stronach przerośnie nasze największe oczekiwania wobec tej lektury.

Co znajdziemy w tej powieści?

Można podejrzewać, że kolejna część książki będzie jeszcze większą petardą. Zawiera wszystko, co powinna zawierać książka tego typu. Chociaż może się okazać, że nic tutaj nie będzie oczywiste i całkowicie takie, jakie mogliśmy się spodziewać. Znajdziemy tutaj:

  • brutalność,
  • morze ciemności,
  • bezwzględność,
  • prostytucję,
  • przewóz nielegalnych rzeczy.

Niemniej jednak w książce pt. “Perversion. Perwersja. Tom 1” T. M. Frazier znajdziemy także uczciwość, lojalność, zaufanie i emocje. Być może niektórzy czytelnicy, którzy lubią klimat książki o mafii, mogli być znużeni fabułą powieści. To jest powiew świeżego powietrza.

Jak toczy się fabuła w tej książce?

Jak wspomniano, pierwsze kilkadziesiąt stron to wprowadzenie do akcji, ale jest kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Teraz autorka pokazała nam trzy niebezpieczne grupy przestępców, z których wszyscy chcą nas dopaść. Odwiedzają je również dzieci chorego systemu państwowego, na własną rękę lub wbrew sobie. W świecie pełnym bólu, cierpienia i rozlewu krwi, mogą wyrosnąć na bezwzględnych morderców. Są też dwa ostatnie rozdziały książki. Można by się spodziewać różnych rozwiązań, ale nikt się nie spodziewał żadnego z nich. T. M. Frazier zwraca uwagę na to, że nigdy nie możemy być całkowicie pewni tego, kim jesteśmy. Nawet osoba, którą uważamy za naszego najlepszego przyjaciela, może być przysłowiowym gwoździem do trumny. O kim to jest? Każdy musi sam się przekonać.

Kim są bohaterowie książki?

Tristan i Emma Jean nie mieli zbyt wiele czasu na poznanie się podczas ich pierwszego spotkania, ale już nigdy nie mogli o sobie zapomnieć. Tristan miał opuścić dom dziecka i trafić do rodziny zastępczej, a ona z płaczem próbowała go przekonać, żeby wziął jej kota, podczas gdy w rzeczywistości ukradła mu portfel. Gdy spotykają się po raz drugi, stoją już po przeciwnych stronach barykady. Ale w miłości, tak jak w wojnie gangów, nie ma zasad. Zakończenie w tej powieści może okazać się zaskakujące.