Kategorie
Perversion. Perwersja

Co ciekawego znajdziemy w książce pt. “Perversion. Perwersja. Tom 1” T. M. Frazier?

Wielu z nas może po raz pierwszy zetknąć się z twórczością T.M. Frazier. Warto podkreślić, że “Perversion. Perwersja. Tom 1” to książka, od której ciężko jest się od niej oderwać. Uwielbiamy czuć, jak aura napięcia, niepokoju i tajemniczości autorki przetacza się przez strony historii po kolei. Bohaterowie, zarówno protagoniści, jak i drugoplanowi, również wydali mi się interesujący.

Kim są główni bohaterowie tej historii?

Ani Tristan, ani Emma Jean nie mieli łatwego startu. Poznali się, gdy oboje byli dziećmi przydzielonymi do systemu opieki społecznej. On dopiero co wyszedł z domu, a ona wciąż tkwiła w tym samym miejscu. Spotkali się ponownie, gdy ona była już dorosła, a on dawno przestał być nastolatkiem. Niestety, ich drogi życiowe postawiły ich na przeciwległych krańcach spektrum. Emma Jean przez lata walczyli o przetrwanie i własną godność. I wypełnili rozkazy jednego z największych wrogów Tristana, Marko. Czy w obliczu wszystkich przeciwności losu będą w stanie odnaleźć siebie i prawdziwe uczucia, które pochłaniały ich przez lata? Jakie są inne konsekwencje, z którymi będą musieli się zmierzyć?

Co stanowi drugie tło książki?

Książka pt. “Perversion. Perwersja. Tom 1” T. M. Frazier to niewątpliwie książka przepełniona:

  • bólem,
  • smutkiem,
  • niesprawiedliwością.

Ale prawdziwe uczucia pojawiają się wokół nich – dojrzała, bezinteresowna przyjaźń i miłość między dwojgiem młodych, zniszczonych ludzi. Zakończenie było zaskoczeniem i nie można się doczekać kolejnego tomu.

Co może nam mówić tytuł książka?

Zaintrygować może nas tytuł “Perversion. Perwersja. Tom 1“. Możemy pomyśleć, że ma w sobie coś mocnego! Ale tej perwersji nie było zbyt wiele, choć słownik podaje, że “perwersja to szokowanie odbiorcy przez działanie wykraczające poza normę”.

Dlaczego warto zapoznać się z tą książką?

Nie można odłożyć na półkę nawet na sekundę tej powieści i dzieje się tak z wielu względów. Wciąga ona czytelnika od pierwszej strony, przenosząc go w nieznany mu świat, by go zaszokować i zadziwić. Poza bohaterami ważne jest całe tło książki – gang. Autorka całkowicie zajęła się wprowadzeniem czytelnika w ten świat. Historia w tej książce jest ciekawa i intrygująca. Jaki ta książka ma minus? Wniosek… Jak można narazić swoich czytelników na taki szok i kazać im czekać na premierę drugiego tomu tak dużo czasu?